Platform over bouw en ontwikkeling in de zorg in Vlaanderen en Nederland
Een belangrijke koerswijziging voor Signburo

Een belangrijke koerswijziging voor Signburo

Als volbloed wayfinders weten we als geen ander hoe belangrijk het is om een uitgestippelde route te volgen. Tegelijkertijd is het als bedrijf ook belangrijk die koers nu en dan scherp te zetten: want om een doel te bereiken, moet je weten waar je naartoe gaat. Sinds begin maart 2022 is het kompas van Signburo licht bijgestuurd. We slaan namelijk de handen nog nauwer in elkaar met de toonaangevende Deense producent Modulex.

Wel, er verandert (zo goed als) niets. Voor ontwerp, levering en installatie van bewegwijzering klop je voortaan aan bij Modulex Belgium in plaats van bij Signburo. Die laatste verdwijnt trouwens niet, maar stelt zijn focus wel wat bij. Je kan er nu terecht voor specifieke designopdrachten en onafhankelijke wayfindingstudies in binnen- en buitenland. Voor alle andere bewegwijzeringsoplossingen wijst Modulex Belgium jou de weg.

Wat verandert er?

Wel, er verandert (zo goed als) niets. Voor ontwerp, levering en installatie van bewegwijzering klop je voortaan aan bij Modulex Belgium in plaats van bij Signburo. Die laatste verdwijnt trouwens niet, maar stelt zijn focus wel wat bij. Je kan er nu terecht voor specifieke designopdrachten en onafhankelijke wayfindingstudies in binnen- en buitenland. Voor alle andere bewegwijzeringsoplossingen wijst Modulex Belgium jou de weg.

Drie voordelen van internationale kennisdeling

Modulex Belgium biedt dezelfde uitstekende service die je al 14 jaar gewend bent. Dankzij de samenwerking met Modulex voegen we daar een scheut internationale slagkracht aan toe. Dat levert jou als klant drie voordelen op.

  1. Modulex is al sinds jaar en dag de hoofdleverancier van Signburo. De voorbije decennia konden we dus aan den lijve ervaren dat deze ambitieuze speler fors investeert in productinnovatie. Zo werkt Modulex bijvoorbeeld aan duurzame producten en braille-oplossingen voor slechtzienden.
     
  2. Daarnaast zorgt de alliantie ervoor dat je één duidelijk aanspreekpunt hebt, ook wanneer je bewegwijzering uitrolt in filialen in meerdere landen.
     
  3. Ten slotte versterken we ons team: omdat we kennis delen met collega’s over heel de wereld, zitten de laatste nieuwe internationale tendensen vervat in het ontwerp van jouw bewegwijzering. Modulex is namelijk al bijna 60 jaar toonaangevend in bewegwijzering en branding, met vestigingen in 45 landen.

En nu: vooruit

De voorbij jaren mochten we al heel wat zorginstellingen, bedrijven en lokale overheden de weg tonenOp dat pad gaan we graag verder. Tegelijkertijd schakelen we enkele versnellingen hoger. We breiden ons team uit en gaan vooruit. In een duidelijke richting.

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details